Han-sur-Lesse, 3 februari 2026
Nieuw hoofdgebouw! Vanaf nu pedagogische faciliteiten en lokalen ter beschikking in het Domein van de Grotten van Han
In het domein van de Grotten van Han beleef met je klas of school een dag vol verwondering in het hart van de aarde, te midden van de wilde natuur. Al spelenderwijs verkennen leerlingen tijdens een schooluitstap om andere horizonten te verkennen. Ze duiken in de dieptes van de Grot van Han en ontdekken er met een enthousiaste gids de fascinerende en intrigerende ondergrondse wereld.
Het Wildpark verkennen ze te voet (6 km) en bewonderen de buitengewone natuur en de wilde dieren rond de grot in hun natuurlijke habitat, net zoals vele eeuwen geleden.
Unieke leerervaring
De Grotten van Han worden al sinds 1743 bestudeerd. Het educatieve aspect zit in het DNA van het Domein. Ze zien het als een real-life laboratorium waar de toekomstige generaties ‘op het veld’ ondersteunt met diverse onderwijsprogramma’s kunnen leren. Het domein heeft sinds kort een compleet nieuw hoofdgebouw en nieuwe pedagogische faciliteiten en lokalen ter beschikking.
Nieuwe hoogten
Sinds vorig jaar zweef je hoog tussen de bomen, met de Lesse aan jouw voeten en beleef je met jouw klas een spannende, speelse uitdaging in de bomenparcours ‘Tree Experience’. Een ideale aanvullende activiteit om jouw leerlingen tijdens een unieke klasuitstap naar de Gotten van Han een onvergetelijke ervaring te bezorgen.
Meer informatie over een educatieve- & uitdagende klasuitstap of de meerdaagse formules van het Domein van de Grotten van Han lees je via www.schoolreismagazine.be/educatie/domaine-des-grottes-de-han. Het domein staat op pagina 9 van het Nationaal Schoolreis Magazine, editienr. 33 (2026).
Nieuwsbrief
Blijf op de hoogte van aanbiedingen, speciale acties en schoolreisnieuws!